Avatar uživatele
jiriii

Existuje nějaká kniha kde by bylo uvedeno co by člověk měl vše vědět v určitém věku aby nebyl za ťulpase?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, Syd, hanulka11, Lucijej před 4610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Taková kniha asi neni. Určitý všeobecný přehled by člověku měla dát škola a ostatní vědomosti se formují podle profese,zájmů a podle toho jak je který jedinec zvídavý

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

bohužel na to není měřítko- záleží je na tobě jak jsi chtivý vědění

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Kniha asi opravdu ne, pozná se to až tak, že vás budou vrstevníci tím ťulpasem neobvykle často nazývat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Člověk může být za ťulpase bez ohledu na to, co ví nebo neví. I v určitém věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

to vás tak zajímá názor okolí?
důležitější je snad vaše zvědavost, a ne názor okolí, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

to je tak nepřesná otázka, že se na to snad ani nedá odpovědět… každopádně, abych ti aspoň trochu pomohl – záleží v jakém věku a jaké společnosti; mě osobně třeba nezajímá vůbec sport (pasivně; aktivně jo) a tak, když jdu s kámošema do hospy, jsem za „ťulpase“, protože neznám teamy, fotbalisty, výsledky… ale mám kvůli tomu začít číst deník Sport, jen abych zapadl, když mě to absolutně nebere? To je přece nesmysl… :)

VŽDYCKY BUDEŠ V NĚJAKYM OBORU ZA ŤULPASE. Nemůžeš vědět všechno. Každej tě alespoň v jedný činnosti převyšuje a ty zase jeho v jiný. Tak to tak neřeš. Uč se od okolí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek