Kelt

Existuje nějaká jiná skupina prvků s podobnými vlastnostmi jako tato?

Mám na mysli trojici – kámen, nůžky papír , kdy ve dvojici je jasný vítěz. Napadá mne sice kruh z taoismu, kde je pět prvků, ale mne zajímá něco jiného s třemi prvky. Zná někdo něco takového? Děkuji.

Odpovědi
anonym

K čemu?
Zkus něco vymyslet.

JájsemRaibek

Napadá mě oheň a voda, ale třetí ne. Voda oheň uhasí, takže vítězí. Možná led? Led by sevřel vodu, takže by nad ní vyhrál, ale naopak oheň by led roztál.