ANONYMKA-248

Existuje nějaká balzám krém či šampon na rychlejší růst vlasů?

Viděla jsem to v jedné reklamě ale už nevím jak se ten přípravek jmenoval poslední co jsi z toho pamatuji bylo upozornění „pozor jen na vlasy!!!“

Odpovědi
Ptakopysk

Kopřivový šampon ;)

terry

Už to tady bylo mnohokrát. V lékárně – Biostimul.

Biedronca

POužívej Biosil plus – tabletky, které bereš jednu každý den. Dostupné v lékárně za 65 Kč. Je to křemík, zinek, pantenol a biotin (vitamíny a minerály pro lepší vlasy, nehty a pleť). A kombinus regulátorem vlasů – vlasová voda Bioaquanol H (60 Kč) vtírej do pokožky vlasů.
Vlasy porostou a budou lepší za 3 měsíce.