tony2412

Existuje nějaká aplikace, která při příjmu hovoru ukáže, na kterou simku je volané?

Jde o duální mobil s Androidem 5.0 ,považuji to za dost velký nedostatek,u star­šího Androidu to fungovalo…//Ano v menu jdou obě simky pojmenovat a i barevně odlišit,ale když mi někdo volá tak se to rozlišení neukáže,pouze až v historii volání!Nechápu vývojáře že tohle nedoladili…

Odpovědi
iceT

V menu nastavení položka správa sim, je možno si obě sim pojmenovat a i barevně odlišit.
Pokud to nelze, jde si nastavit na každou sim jinou melodii, to by neměl být až takový problém.

No a právě proto je dobré si na každou simku dát jinou melodii, a pamatovat si je. Já to tak mám a problémy mi to nedělá.

arachis

A nejde nastavit melodie? Já mám sice jiný mobil, ale poznám to podle vyzvánění.