Bronzový

Existuje nějaká android aplikace pro automatické stahování mailů...

...mailů ze Seznam.cz do mobilu?Mám účet u Google,nastavil jsem tam přeposílání mailů ze seznamu a funguje to dobře.Ovšem když jsem na PC na Gmailu a chci přeposlat maily doručené ze seznamu,dojde to lidem bez příloh.Tak jsem to zrušil,ale maily na seznam.cz budu muset prohlížet přes Operu.Kdysi byl pro Nokie program Seznam.cz v Javě.Není něco podobného v Androidu.Už to pár dnů hledám a nic.
Doplňuji:
Děkuji.Zatím zkouším tu variantu s přeposíláním ze Seznamu.cz,co jste doporučil.V mobilu mi jde jen Gmail,ostatní nastavení mi nejde.Pořád to hlásí nějakou chybu serveru.Stáhl jsem si a vyzkoušel i jiné pošt.klienty a pořád tam ten Seznam nemůžu dostat.Gmail se mi stahuje automaticky.Přišel jsem ještě na jednu možnost a to na to,že asi se sponka značící doručenou přílohu,musí přesunout při přeposílání doleva.Díky moc - z Olomouce?Zdravím.Zatím přicházím Androidu na chuť.Pomalu ale jistě.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

lepší je opačný postup . nastavit přeposílání ze seznamu na gmail a používat primárně gmail.

///

pokud však trváte na svém postupu, najdete ve svém telefonu dvě poštovní aplikace, dvě různé ikony obálek. Tu červenou už znáte, to je gmail, pak je tam druhá a to je univerzální emailový klient kde si můžete nastavit stahování ze seznamu.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.