Pokročilý

Existuje nějaká amatérská rally?

Zdravím, sehnal jsem si za pár kaček odhlášené auto ( Renault R19 ), do kterého chci vrazit ještě pár peněz a vžít se aspoň z části do rallyového jezdce. Chci se zeptat co ktomu potřebuju abych si mohl zajet amatérský rally závod. Potřebuju k tomu nějaké ty licence když to je pro amatéry? Chci zkrátka zajet tam kde se závod jede, zaplatím startovné, postavím se na startovní čáru a mohu jet. Pokud by jste věděli o některých amatérských závodech v Moravskoslezském kraji tak taky můžete napsat :). Děkuji
Doplňuji:
Hamon : Na to jsem se neptal

Odpovědi:

Pokročilý

No jasně, přímo v provozu, plnej kotel!! :))

Bronzový

Goooooogle
Doplňuji:
Kdyby ses zeptal googlu, dostal bys deset stránek výpisu. Ale protože se zdá, že jsi buď líný nebo neschopný, vygooglím to za tebe: https://www.google.cz/…

Spokojený vašnosta?

Stříbrný

jsou proč by nebyly,ale chce to umět řídit.I přesto že to je amaterská rylly ,rychlosti okoro 150-180km/h jsou poměrně běžné.ono totiž slovo amaterská nezmanená jen že to neumíš ale třeba že jedeš sám za sebe ,ne za nějaký tým.taky rally jezdím ovšem za tým a už několik let.
Chce to ale opravdu umět řídit a vědět např jak se zachovat při smyku atd.navíc si musíš sehnat navigátora a auto vyztužit ochranným rámem,bez něj tě tuším ani nepustí na start.

Bronzový

Ano, na googlu existují. tady citace "chce to nějaký kapitál, byť amatérské rally, kde se dá jet z vlastním vozem i bez rámu a stačí k tomu helmy, a do tisícovky za startovné" <- tak to by asi bylo to co hledáš, mělo by stačit se jenom poptat, najít kontakty na té vygooglené stránce.
Doplňuji:
mě by bavilo spíš okruhové závodění na asfaltu, ale k tomu je potřeba asi závodní licence ta stojí asi 20K (viz google). Se závodní licencí můžeš jezdit vše kromě snad formule 3000 a F1

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.