Rokio

Existuje něco, z čeho se vám po vyslovení sbíhají sliny na jazyku, ale pak se vám chtělo z toho zvracet?

Mně se začali sbíhat sliny na jazyku, když mi otec řekl, že mu v botě roste plísňový sýr. V tu ránu jsem dostal chuť na sýr, ale pak jsem si uvědomil, že to, co můj otec myslel, je nechutné a pak se mi z toho chtělo zvracet.

Nejlepší odpověď
gecco

To jsi docela haklivka…
Počkej, až budeš u deti resit nudle pod nosem a nebo kaštany v trenclach…
😁

Další odpovědi
anonym

Taky si myslím, že jsi citlivka.
Za komunistů jsme pořádali v kulturním domě zábavy a jako pořadatel jsem musel kolikrát uklízet pozvracenē zàchody a kolikrát i bylo nakakáno vedle.
Takže nějakē mluvení o nechutnostech mně nikdy nerozhází a ani mně nenatahuje na zvracení.
A jak píše – gecco – počkej co všechno budeš muset uklízet po dětech.Vychoval jsem tři a nikdy jsem se neštítil po nich uklízet pokakané plíny ( dříve nebyly papírové, ale látkové a ty se praly).

Kepler

Jo, vidím jelítko, ale pak si vzpomenu co bylo v tom prasečím střevě původně. Normálně by mi to nevadilo, ale jednou jsme dostali výslužku od souseda a on ty střeva nevypral dobře. A bylo fakt cítit.

Klaproth

Jsi citlivka. Příští sobotu zabíjíme, nechtěl bys přijet? Potřebuju pomoc s praním střev.