Bronzový

Existuje něco, z čeho se vám po vyslovení sbíhají sliny na jazyku, ale pak se vám chtělo z toho zvracet?

Mně se začali sbíhat sliny na jazyku, když mi otec řekl, že mu v botě roste plísňový sýr. V tu ránu jsem dostal chuť na sýr, ale pak jsem si uvědomil, že to, co můj otec myslel, je nechutné a pak se mi z toho chtělo zvracet.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To jsi docela haklivka...
Počkej, až budeš u deti resit nudle pod nosem a nebo kaštany v trenclach...
:-DD

Další odpovědi:

Stříbrný

Taky si myslím, že jsi citlivka.
Za komunistů jsme pořádali v kulturním domě zábavy a jako pořadatel jsem musel kolikrát uklízet pozvracenē zàchody a kolikrát i bylo nakakáno vedle.
Takže nějakē mluvení o nechutnostech mně nikdy nerozhází a ani mně nenatahuje na zvracení.
A jak píše - gecco - počkej co všechno budeš muset uklízet po dětech.Vychoval jsem tři a nikdy jsem se neštítil po nich uklízet pokakané plíny ( dříve nebyly papírové, ale látkové a ty se praly).

Stříbrný

Jo, vidím jelítko, ale pak si vzpomenu co bylo v tom prasečím střevě původně. Normálně by mi to nevadilo, ale jednou jsme dostali výslužku od souseda a on ty střeva nevypral dobře. A bylo fakt cítit.

Bronzový

Jsi citlivka. Příští sobotu zabíjíme, nechtěl bys přijet? Potřebuju pomoc s praním střev.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.