Lejla

existuje něco v reálném životě v čem je napsaná naše budoucnost?

Doplňuji:
a existuje něco co budoucnost ví úplně přesně na 100% bez chyby?

Nejlepší odpověď
dudu

Asi tomu nebudete věřit, ale nejméně ze 60-ti% lze budoucnost každého jedince vydedukovat důkladnou analýzou jeho minulosti. Obdobně postupují i dnešní prognostici, ale stejnou metodu volil též např. Nostradamus. Mimo jiné je třeba mít znalosti z filosofie, psychologie atd.

Další odpovědi
DaveR

Ne neexistuje. Budoucnost si utváříš sám svými činy. Karty, křištálové koule, hvězdy, … jsou pouze výmysly na vytáhnutí peněz z lidí, kteří potřebují mít jistotu že se něco stane (holka nemá přítele, kartářka jí předpoví že si najde přítele jejich snů a ona přestane hledat, protože ví, že si ho stejně najde).

www

Něco ano, nikoli však na 100%.
A sice zdraví, kdy jsou určité předpoklady pro nemoci dány v genech.
Ostatní se ale nedá „předpovědět“ ni­jak.

relux

Určitě ano, výklad karet, tarot, křišťálová koule atd.
Doplňuji:
Není to jisté na 100%, budoucnost se může kdykoliv změnit oproti minulosti, která se změnit nedá 😉

meTTax

Dobrý den,

Ono jestli opravdu fungují predikce pomocí karet apod. Tak dle mého bude těžké nalézt někoho, kdo tomu opravdu rozumí a ta reálná šance tam třeba je.
Tím náražím na rádoby znalce, kteří běží v pozdních nočních hodinách v televizi. Ezo. TV
Doplňuji:
Zůstávám s pozdravem.

anonym

I bez kristalove koule a kocouta na krku vim 100 % budoucnost nas vsech tady – do jednoho. A to je to, ze vsichni jednou zemreme. A urcite zemreme skoro vsichni driv, nez by jsme si prali. Vzdycky to pro nas bude " jeste brzy ".

  • iv-

poa.li

Ano, budoucí děje jsou částečně obsaženy v těch současných a minulých. Jedná se o jednu kontinuální řadu na sebe navazujících událostí.:)

darksarah

No, 100% se budoucnost nikde vyvěštit nedá. Ale je to taky podle naší osudové čáry na dlani. Čím delší je, tím déle tě bude ovládat osud a tak se dá lépe vyvěštit. Pokud jí máš krátkou a čas osudu už skončil, je vyvěštění skoro nemožné. Ale to jsou jen mé zkušenosti.

Hezký den.