Beer4Real

Existuje něco nudnějšího než Tour de France?

Nechápu jak to může někdo sledovat, šak se tam jede několik hodin ve stejném tempu bez žádné změny až do cíle.
Dokonce i turnaj v šachu je proti tomuto neuvěřitelná párty.

Opravdu existují lidi kteří to sledují v televizi?

Nejlepší odpověď
postcd

Mě se to líbí!

mě se líbí ta krajina, jinak nudnější může být třeba „Kolotoč“, nejhorší je to čekání než se to kolo zastaví

Další odpovědi
mojitek

Je to strašná nuda!

o něco víc nudnější je snad jenom curling / metaná

anonym

Je to strašná nuda!

Doplňuji:
Hlavně mě tam rozčilují čumilové, co se cpou do trati a překáží, ty bych kosila

anonym

No divej .....

Zkoušel ses někdy koukat na balet???
;-D

anonym

Je to strašná nuda!

To je pořad o vaření?

repetelka

Je to strašná nuda!

Čeká se hlavně na karamboly a pády, jinak to nikdo soudný nemůže sledovat!

Nerevarin

Je to strašná nuda!

Doplňuji:
Nudný jsou pro mě taky házená, basket a občas českej fotbal.

Kankys

Mě se to líbí!

Doplňuji:
Mě to baví každý má něco jiného a pak se na to koukat nemusíte. Před dvěma roky jsme byly na tour v Pyrenejích a úžasný , člověk pozná spoustu lidí jiných národností no pecka.Na Andoře na prémii jsme byly o dva dny dříve a fakt to tam žilo jak na festu.

led

No divej .....

Hmm existuje něco nudnějšího než

  • tenis – dvaja, alebo štyria v bielom (asi nemocničnom oblečení) si v akomsi divnom tanečnom rytme niekoľko hodín prehadzujú loptičku… divné…Opravdu existují lidi kteří to sledují v televizi?
  • fotbal – 20 pochabých divochov naháňa mičudu po veľkej zelenej ploche z jednej strany na druhú a pokúšajú sa ju dostať do akejsi rybárskej siete… divné…Opravdu existují lidi kteří to sledují v televizi?
  • formula 1 – adepti sebevraždy v šašovských kombinézach a v rytierskej helme si vlezie do pomaľovanej rakve na kolesách a za rachotu a dymu sa snažia mnoho a mnohokrát prejsť po ceste so zákrutami okolo tribúny plnej urevaných ľudí – a to vraj niekedy trvá aj 24 hodín… divné…Opravdu existují lidi kteří to sledují v televizi?

Doplňuji:
Každý šport má svojich priaznivcov i svojich odporcov.

Mirdas

No divej .....

Není nutné všemu rozumět.
Ale proč to hned kritizovat ?

STUDENTKAEVA

Mě se to líbí!

Doplňuji:
No dovol když tě to nebaví tak se na to nedívej!

dg

Mě se to líbí!

Salida

Mě se to líbí!