vojta@super

Existuje něco jako exkurze po Barandovském studiu nebo po ČT?

O prázdninách chci jet do Prahy a zajímalo by mě jestli je něco jako exkurze po Barandov. studiu nebo po České televizi.
Děkuju za odpověď

Nejlepší odpověď
Damiana

Jak je to na Barrandově netuším, ale Česká televize pořádá pravidelně Dny otevřených dveří (Praha, Brno, Ostrava), obvykle v květnu.
Na prohlídku ČT se ale můžeš i objednat. Podívej se tady:

http://www.ces­katelevize.cz/vse-o-ct/prohlidkova-trasa/o-prohlidkove-trase/

Další odpovědi
led

Zvyčajne to býva na Deň otvorených dverí