Existuje něco jako bezpečná dětská varianta ruské rulety?

Odpovědi
Kepler

Bezpečná asi moc nebude, ale moc se na to neumírá. Děti v lese najdou hříbek v lese a ochutnají, jestli je jedlý. Většinou je. Můj synáček taky ochutnával a pojedl něco václavek i když jsem ho varoval, že za syrova je mírně jedovatý. Pak zvracel jak amino. Děti to prostě dělají.

luckykubrt

Něco podobného by mohla být flaška. Místo násilí tam ale figuruje erotika.

anonym

K čemu „bezpečná varianta“? To pak není sranda…

dubraro

Principem ruské rulety je, že je nebezpečná. Bezpečná varianta je protimluv.

Myslel jsem na airsoftovou zbraň, ale i ta může při zásahu zblízka zranit.