huxa

Existuje něco dalšího, co by měl mít každý kutil v domácnosti, kromě sady šroubováků, pár šroubků a izolepy?

Nejlepší odpověď
anonym

Minimálně ještě ploché kleště, štípačky, nějaké klíče (sadu plochých a nástrčných), vrtačku, kango, flexu, brusku, kladivo, svěrky, vadasku…
Ale samozřejmě záleží na kutilovi – není potřeba mít něco,co neumí vzít ´do ruky´.
😉

Další odpovědi
MK44

Co dodat k tomu, co napsali ostatní? Metr nebo pásmo, šupleru, ponk se svěrákem, hřebíky, klih nebo lepidla, multimetr, páječku s cínem a kalafunou, různé šmirglpapíry, štětce, barvy, ředidlo aj. Vynikající je dílna nebo, v domácnosti, alespoň skříňka se šuplíky, aby hledání kleští netrvalo déle než jejich použití. Chcete-li kutit v domácnosti, pak smeták s lopatkou a úklidové prostředky a v neposlední řadě prášky na nervy, jinak Vám manželka vyskočí z okna. Jo a ještě nejsou k zahození šikovné ruce. Máte? 🙂

magorvkleci

…a taky doporučuju baterku (!), drát, pilku na dřevo, pilník a pilku na železo (aspoň list)

zjentek

jo ..kutil by moh mít ještě nářadí :o

anonym

… a hlavně lékárničku!

LysoňXXX

Lahváče po ruce :)

arygnoc

lekárnička a telefónne číslo na záchranku.