Zvědavý

Existuje něco co si poslechne řeč někoho v jeho jazyce a umí tu řeč hned přeložit do jiného ??

Např. z češtiny do angličtiny – nebo naopak, z angličtiny do němčiny – nebo naopak atd. existuje něco takovéhoto ?? a název ? díky
Doplňuji:
přístroj myslím samozřejmě.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Takový automat zatím nikdo nesestrojil. Projektů je celá řada, ale žádný doposud spolehlivě nefunguje.

Další odpovědi
quentos

Jak by k tomu přišli tlumočníci?

AmazedWolf

Třeba google překladač na telefonu, ale nefunguje spolehlivě a je tam málo jazyků.

jáára

umí to Skype. zatím jen Angličtinu a Španělštinu