zjentek

Existuje něco, co jste letos nestihli?

..Ježíši sakryš, neuteklo mi něco, že ne…

Nejlepší odpověď
redy

Za loňsko jsem spokojena, a letos uvidíme, uvidíme 🙂

Další odpovědi
anonym

Letos jsem nestihl spousty věcí. Rozepisovat se nebudu, protože je teprve 1 den letošního roku.

Drap

Nic takového nebylo. Letos jsem ještě ani s ničím nezačal.

Lamalam

Letos? To se ptáš dost brzy.

marci1

Týýý joooo, uz se nám to plobudilo? 🙂♥

anonym

ano, nestihl jsem si vybrat dovolenou v práci a ještě mi hafo zbylo i když už jsem 14 dní doma. zbývá mi každý rok hodně

pár uživatelů se chytá jako hovno košile. chtěl bych vidět, kolik jich letos při vypisování datumovky napíše rok 2015

cochee

Neříkej „letos,“ když myslíš „loni.“

arachis

Už nekolikátý rok si slibujeme s manželem prodloužený víkend jen my dva,něco jako welnes.A zase nic.