Avatar uživatele
anonym

Existuje něco,co jste ještě neměli v ústech?

Třeba ty různé mořské potvory nebo nějakou další potravinu či pochutinu?
Doplňuji:
Teda Hanulko! Tak se koukni:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­13/nadap131808922­230231.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/112­13/nadap131809623­141231.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004, suaeda, anonym před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

Řekla bych, že je toho hodně na světě co jsem ještě neochutnala a některé věci jsou spíš na Faktor Strachu než na chutný obídek :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Formulace nadpisu je zvláště pro dívky natolik dvosmyslná, že málem kolidovala s jistými pasážemi kodexu. Naštěstí rubrika jídlo a vaření to trochu vrací do počestnější sféry.
Nikdo z nás neokusil všechny světové pozoruhodnosti, mravence, vlaštovčí hnízda, housenky, 80% mořských produktú atd.
Spíš by se asi hodilo zeptat se, kdo ochutnal jakou kulinářskou exotiku?
Doplňuji:
Ad berušinka, to je v pohodě, aspoň se potvrzuje, že jsem nebyl sám, komu to automaticky vyvolalo onu asociaci, a to ještě nejsem ženská.
Ale ku mému prospěchu budiž připsáno, že podle minutáže jsem to vložil ještě drahně před tebou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

To co odpověděli holky a kluci přede mnou + různé pochutiny bohatých spoluobčanů.

Mě stačí guláš s ve kterém je nadroben chleba, nebo dušené maso s těstovinami, grilované kuře z hypermarketu, topinky se sýrem, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Promin, trochu mi ta otázka připadá (padá=)) do kategorie intimního života =D – pouze nadpis samozřejmě =P
No, mořské potvory jsem teda ještě neměla, neměla jsem ani žádný hmyz ani šneky. Nějak se ta možnost je jíst nevyskytuje – ale nevím, jestli bych do toho šla…
Doplňuji:
Dr.Axl – já za to nemůžu =P – to byla první věc, která mě napadla, když jsem očima ten nadpis přejela.

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ochutnal jsem hodně mořských plodů. Nic mi po nich nebylo. Asi jde jen o předsudky. Když si vezmeme jak vypadá takové prase a řízečky nám sakra jedou. Hodně různých pochutin jsem ochutnal v Thajsku. A vše bylo celkem dobré (sice nezvyklé), ale žádné problémy z jídla nebyly. Na rozdíl od Egypta, kde si člověk dá normální evropské jídlo a dostane z toho střevní koliku, kterou lze přirovnat snad jen velkému úklidu bytu po vymalování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nějak tě ta čína neuspokojila, když myslíš na další pochutiny. Já bych tedy nejedla brouky a žáby .
Doplňuji:
Bezva , vypadalo to skvostně a i je vidět, že to tak chutnalo.
To jen žes hodil hned po otázce s čínou takovou otázku, tak mě napadlo z čehopak asi čína byla?

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Ač jsem kuchař, nikdy bych asi nepolkl ústřici, připadá mi to ja kdyby mě někdo plivl do úst. Domněnka, nikdy jsem to nezkoušel a doufám, že nebudu muset!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Nějaké ty potvory exotické,jsem ochutnal,ne všechno,bych zopakoval,ale,žabí stehýnka,jsou naprostá pochoutka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nestrachuj se Hanulko.Bylo to české vepřové!

před 4641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

něco na ty Tomovi stehýnka žabí

http://img.na­dapenny.com/t20/112­13/nadap133123572­740230.jpg

před 4641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Teda hanulko, to fakt nemá chybu. Kam na to chodíš?

před 4641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Jo, to přináší ten krásnej život .

před 4641 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek