Existuje něco,co jste ještě neměli v ústech?

Třeba ty různé mořské potvory nebo nějakou další potravinu či pochutinu?
Doplňuji:
Teda Hanulko! Tak se koukni:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­13/nadap131808922­230231.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/112­13/nadap131809623­141231.jpg

Nejlepší odpověď
Ella

Řekla bych, že je toho hodně na světě co jsem ještě neochutnala a některé věci jsou spíš na Faktor Strachu než na chutný obídek :D

Další odpovědi
anonym

Formulace nadpisu je zvláště pro dívky natolik dvosmyslná, že málem kolidovala s jistými pasážemi kodexu. Naštěstí rubrika jídlo a vaření to trochu vrací do počestnější sféry.
Nikdo z nás neokusil všechny světové pozoruhodnosti, mravence, vlaštovčí hnízda, housenky, 80% mořských produktú atd.
Spíš by se asi hodilo zeptat se, kdo ochutnal jakou kulinářskou exotiku?
Doplňuji:
Ad berušinka, to je v pohodě, aspoň se potvrzuje, že jsem nebyl sám, komu to automaticky vyvolalo onu asociaci, a to ještě nejsem ženská.
Ale ku mému prospěchu budiž připsáno, že podle minutáže jsem to vložil ještě drahně před tebou.

Michal Kole

To co odpověděli holky a kluci přede mnou + různé pochutiny bohatých spoluobčanů.

Mě stačí guláš s ve kterém je nadroben chleba, nebo dušené maso s těstovinami, grilované kuře z hypermarketu, topinky se sýrem, …

Berušinka

Promin, trochu mi ta otázka připadá (padá=)) do kategorie intimního života =D – pouze nadpis samozřejmě =P
No, mořské potvory jsem teda ještě neměla, neměla jsem ani žádný hmyz ani šneky. Nějak se ta možnost je jíst nevyskytuje – ale nevím, jestli bych do toho šla…
Doplňuji:
Dr.Axl – já za to nemůžu =P – to byla první věc, která mě napadla, když jsem očima ten nadpis přejela.

suaeda

Ochutnal jsem hodně mořských plodů. Nic mi po nich nebylo. Asi jde jen o předsudky. Když si vezmeme jak vypadá takové prase a řízečky nám sakra jedou. Hodně různých pochutin jsem ochutnal v Thajsku. A vše bylo celkem dobré (sice nezvyklé), ale žádné problémy z jídla nebyly. Na rozdíl od Egypta, kde si člověk dá normální evropské jídlo a dostane z toho střevní koliku, kterou lze přirovnat snad jen velkému úklidu bytu po vymalování.

hanulka11

Nějak tě ta čína neuspokojila, když myslíš na další pochutiny. Já bych tedy nejedla brouky a žáby .
Doplňuji:
Bezva , vypadalo to skvostně a i je vidět, že to tak chutnalo.
To jen žes hodil hned po otázce s čínou takovou otázku, tak mě napadlo z čehopak asi čína byla?

tatanka

Ač jsem kuchař, nikdy bych asi nepolkl ústřici, připadá mi to ja kdyby mě někdo plivl do úst. Domněnka, nikdy jsem to nezkoušel a doufám, že nebudu muset!

tom004

Nějaké ty potvory exotické,jsem ochutnal,ne všechno,bych zopakoval,ale,žabí stehýnka,jsou naprostá pochoutka.

anonym

Nestrachuj se Hanulko.Bylo to české vepřové!

hanulka11

něco na ty Tomovi stehýnka žabí

http://img.na­dapenny.com/t20/112­13/nadap133123572­740230.jpg

anonym

Teda hanulko, to fakt nemá chybu. Kam na to chodíš?

hanulka11

Jo, to přináší ten krásnej život .