Avatar uživatele
anonym

Existuje něco, co by zamezilo zamotávání .....

..... zlatých i jiných) řetízků? Manželka má na krku dva a ty jsou věčně zamotané.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, tom004, fablen před 4756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

Když bude nosit jenom jeden a střídat, tak se to vylepší. Mám podobný problém -určitě nejsem sám – s vodičema od sluchátek, NB a cokoli, co občas přenáším. Někdy mám pocit, že když šňúru narovnám, položím na zem a pak si pro ni přijdu, stejně bude zamotaná…
To jsou zákony zchválnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Na to existuje jenom trpělivost při jejich rozmotávání. Alespoň já to tak už dělám léta, a smířil jsem se s tím,že nic jiného neexistuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

a pročpak nenosí jen jeden? 🙂
Leda je něčím „spojit“ k sobě (kroužkem) na několika místech. Může to vypadat zajímavě a kroutit by se neměly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Myslím, že na to má vliv i jejich tvar – hladký se zamotávají míň než kroucený (takový ty plochý, jakoby stáčený do spirály). Hrozně dlouho jsem nosívala tři – dva hladký a jeden kroucenej, a ani se moc nezamotávaly. Pak jsem dostala čtvrtej, taky kroucenej, a od tý doby je mám zamotaný pořád.

Elk:
Mám pocit, že nějakej vědec se smyslem pro nadsázku dokonce fyzikálně dokázal, že je nemožný složit sluchátka/kábly tak, aby se nesmotaly. Prostě to je jejich fyzikální přirozenost. Dostal za to tuším nějakou cenu pro šílený vědátory :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chudst

„Nelze, na retizky plati stejny zakon, jako pro sluchatka. Nic s nima nedelate a presto jsou pokazdy zamotana“ XD

(Pardon, ja si to nemohl odpustit :))

před 4756 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek