Kelt

Existuje něco a čím je toho více, tím je to menší?

Nemusí se jednat o hmotné věci, obsahující hmotu. Deset jednotek je menší než jedna jednatka.

Nejlepší odpověď
annas

Nejdířve něco hmotného – čím více děr má ementál, tím je menší jeho váha.

Jinak bych řekla, že by to mohl být čas. Čím víc má člověk roků, tedy proži na světě delší čas, tím méně mu zbývá času do konce života

Samozřejmě je to relativní, teoretický předpoklad.

Další odpovědi
McArthur

Štěstí – čím je ho více, tím méně si to lidé uvědomují a je tak menší.