Bronzový

Existuje nebo je ve vývoji nějaký simulátor života v pustině?

Žádní nepřátelé ani questy, nic. Šlo by jen o přežití, třeba na ostrově.
Plnění základních potřeb, hlad, spánek a jinak naprostá svoboda, jak toho dosáhnout. Jestli lovit nebo pěstovat, žít v jeskyni nebo si postavit přístřeší a koneckonců i jestli risknout odchod z ostrova nebo zůstat na něm.
Existuje něco takového? Jo a taky to musí být 3D :)
Doplňuji:
Pájo
Shodou okolností už o tom jeden amatérský vývojář ví :D ;)
Ale nerad by se pouštěl do něčeho, co už je.

Odpovědi:

Zlatý

Tak a teď jsi nějakému šikovnému vývojářovi naservíroval nápad... a úplně zadarmo ;)

Já ti poradím - zkus to v reálu (s tím lovem je to trošku ´vošajstlich´, ale i to do jisté míry lze - a nebo lze nasimulovat - koupíš jídlo a aby sis mohl dát porci, vykonáš nějakou fyzickou práci - jakoby lov).
Myslím, že by to bylo mnohem zajímavější, než na počítači...
;-D

Můžeš vyzkoušet klasický minecraft na peaceful (bez agresivních mobů) nebo minecraft skyblock (je ale velmi těžký na přežití).

Diskuze k otázce

Bronzový

MK44

Pro mowlu: Ad "lze nasimulovat - koupíš jídlo a aby sis mohl dát porci, vykonáš nějakou fyzickou práci - jakoby lov"

Nebylo by jednodušší vydělat si nějakou fyzickou prací, aby si mohl koupit jídlo? Třeba házet lopatou při opravě dálnice nebo celý den rovnat palety s limonádama. A bez simulování se nadře tak, že kam se hrabe lov. No a ze sámošky rovnou do pustiny. Není-li jeskyně, tak třeba pod most. Originál 3D. Schválně, jestli pak bude mít náladu na software o přežití ... ;-D

Bronzový

Questman

O to nejde :D
Však já chodím na brigády i do školy a nemyslím, že bych se zrovna nenadřel (u lopaty už jsem taky pár týdnů byl..) ale tohle je hraní her. Někdo si po práci sedne k televizi, někdo si otevře knížku a někdo zase hraje hry. Já to střídám, jak se mi chce. Zrovna hra s hezkou grafikou ostrova a romantickým robinzonovským námětem by byl podle mě bezva oddych :)

Bronzový

Questman

mowla
Tak určitě, zmlátit prostitutku na ulici robertkem by určitě taky bylo zajímavější v reálu než v GTA ale jaksi to není košer :DDD

anonym

;-D
Tak to by mne asi nebavilo ani v reálu...
;-D

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.