bolak

Existuje na internetu nějakej oftalmologickej program, kde by se člověk podíval na to jak by vypadal v brejlích?

Ve všech různejch typech? Někde kde by byla nějaká obrovská databáze, vy byste tam vložili fotku, označili oči, nos, uši a ono by vám to na každou fotku přidělalo brejle abyste se mohli podívat, jak v tom budete vypadat.

A nejlepší by bylo, kdyby tam šlo nastavit i dioptrie, aby bylo vidět jak by člověk vypadal s těma vobrovskejma vyboulenejma vočima, s bělmem přes půlku ksichtu, jako to má babička.

Odpovědi
GTA Andreas

http://www.bryle-domu.cz/vyzkou­set.html