Klára K.

Existuje na internetu nějaká skupina, kde si lidé mohou navzájem psát různé šifry a rébusy, které sami vymyslí?

Nemyslím hádanky atd, těch je na internetu všude plno, mám na mysli to, že si budou moci navzájem posílat zašifrované zprávy, třeba anagramy atd.
Existuje něco takového? Ptám se, protože mě hrozně moc baví luštit různé věci ale nemám žádného kamaráda, se kterým bych si mohla šifry a rébusy psát…
Tak různě jsem to zkoušela u spolužáků, ale nikoho to nebaví, maximálně s pomocí vyluští jednu dvě šifry a když je poprosím, aby mi nějakou napsali tak řeknou, že se jim nechce, že až někdy potom, ať poprosím támhletoho nebo že mám jít dělat něco užitečnějšího a normálnějšího. (ano, většina z toho, co jsem teď napsala, byly citace)
Takže nemám nikoho, s kým bych mohla ten koníček sdílet, a je dost na nic psát šifry sama sobě. 🙂

Nejlepší odpověď
ten který je

•–• / •-• / • / -•-• / – / •• / / ••• / •• / / -•- / -• / •• / •••• / ••- / / -•- / — / ••- / –•• / • / •-•• / -• / •• / -•- / ••- / –••– / – / •- / – / / ••• / • / / -•• / — / –•• / •••- / •• / ••• / / -•-• / — / / ••• / • / / •••- / ••• / • / / – / ••- / –•• / • / / –•• / •- / ••• / •• / ••-• / •-• / — / •••- / •- / – / / /

Další odpovědi
bolak

Tak se přihlaš do menzy, jestli ráda luštíš rébusy a seš v tom dobrá.

A pokud chceš dávat ostatním, tak je házej sem.
Doplňuji:
Mimochodem mensa pořádá každý měsíc na svých stránkách i onlajn soutěž v luštění šifer, můžeš se zúčastnit > http://www.men­sa.cz/volny-cas/hlavolamy/si­fry/