Bronzový

Existuje na internetu nějaká skupina, kde si lidé mohou navzájem psát různé šifry a rébusy, které sami vymyslí?

Nemyslím hádanky atd, těch je na internetu všude plno, mám na mysli to, že si budou moci navzájem posílat zašifrované zprávy, třeba anagramy atd.
Existuje něco takového? Ptám se, protože mě hrozně moc baví luštit různé věci ale nemám žádného kamaráda, se kterým bych si mohla šifry a rébusy psát...
Tak různě jsem to zkoušela u spolužáků, ale nikoho to nebaví, maximálně s pomocí vyluští jednu dvě šifry a když je poprosím, aby mi nějakou napsali tak řeknou, že se jim nechce, že až někdy potom, ať poprosím támhletoho nebo že mám jít dělat něco užitečnějšího a normálnějšího. (ano, většina z toho, co jsem teď napsala, byly citace)
Takže nemám nikoho, s kým bych mohla ten koníček sdílet, a je dost na nic psát šifry sama sobě. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

•--• / •-• / • / -•-• / - / •• / / ••• / •• / / -•- / -• / •• / •••• / ••- / / -•- / --- / ••- / --•• / • / •-•• / -• / •• / -•- / ••- / --••-- / - / •- / -- / / ••• / • / / -•• / --- / --•• / •••- / •• / ••• / / -•-• / --- / / ••• / • / / •••- / ••• / • / / -- / ••- / --•• / • / / --•• / •- / ••• / •• / ••-• / •-• / --- / •••- / •- / - / / /

Další odpovědi:

Zlatý

Tak se přihlaš do menzy, jestli ráda luštíš rébusy a seš v tom dobrá.

A pokud chceš dávat ostatním, tak je házej sem.
Doplňuji:
Mimochodem mensa pořádá každý měsíc na svých stránkách i onlajn soutěž v luštění šifer, můžeš se zúčastnit > http://www.mensa.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.