martina1

existuje motivace k práci?

Pracuji ráda a nedokázala jsem zůstat na mateřské ani celé tři roky.Teď doma diskutujeme,co je to motivace k práci a jestli se sní už člověk rodí,nebo jí v průběhu života získá?

Odpovědi
mojitek

Nekdo ma nutkani delat cokoliv jenom ne zahalet a nekdo si motivaci k praci ziska behem zivota.Např. kdybych byl nucen vzit nejake zamestnani ktere mne nebavi tak motivaci k praci rozhodne mit nebudu.Jina situace nastava pokud te praci rozumim,verim tomu co delam ze to ma nejaky ten smysl,proste bavi mne..