Avatar uživatele
bolak

Existuje mobilní telefon který by měl kameru navrchu?

Kdybyste ho drželi rovnoběžně se zemí, tak aby nahrával né to co se děje na silnici ale to co se děje před vámi?
Doplňuji:
badisko: No myslim zvrchu prostě, země je kulatá, já vim že to byla blbost když sem napsal „mobil rovnoběžně se zemí“, ale myslel jsem prostě kameru/foťák zezhora mobilu, tam jak je třeba na nokii to vypínací tlačítko, aby si mohl předstírat že píšeš esemesku a přitom fotit výstřih, chápeš ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Boláku, asi tě zklamu, ale žádný takový telefon neznám.
Mobily mají často kameru vzadu – tam jak je baterka a vybrané mobily mají kameru zepředu nad displejem (takovou malinkou) – pro videohovory.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

tak pouzijes webovku ne?…mam Sony Ericsson xperia …kdys kecam pras skype tak me snima webka …a kdyz fotim tak normalne pres fotak… ale webku k tomuto muses taky pouzit …jo taaaak ty myslis ze strany kde je napruklad vypmuti ..vstup na sluchatka atd.....ne tezko dost neprakticke na foceni … se ti s tim fotilo …
Doplňuji:
no ja te pochopil :D …a jak jsem psal ..bylo by to neprakticke pri foceni prez den ..kvuli odleskum ..taky ten fotak neco mista zabere ..cert vi treba uz na tom chaina facha …

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wortygen

Do podus jsem se s takovým telefonem nesetkal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek