mikee.nikee

Existuje místo kde neplatí žádné zákony ?

Prosím, vtípky si nechte pro sebe :) Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba fyzikální zákony jsou všude na Zemi!

Další odpovědi
bolak

V děloze.

Tam ať uděláš cokoliv, projde ti to. Bohužel, jak se odtamtaď jednou dostaneš, už není cesty zpět.

Drap

Takové místo na této planetě už nenajdeš.

arygnoc

zákony:
z hľadiska práva: na zemi nie.
z hľadiska fyziky: nie.

všeobecne? nie.
už iba pozorovanie miesta (priestoru, stavu, javu) bez zákonov je dané zákonom (teória relativity).

ivzez

Mikee.Nikee, Siddie,
zákony platí všude.

Supercom

Třeba mezi městy je par metru hranice kde není nic a tam by sis mohl delat v podstate cokoli to tam nikomu nepatri :D

Siddie

Co takhle mezinárodní vody…?

bolak

mikee.nikee: jestli nevěříš, zkus v osmnácti vstřebat své jednovaječné dvojče a uvidíš co se stane..