Existuje mimozemský život?

mimozemsky zivot?A co UFA?DIK

Nejlepší odpověď
quentos

jasně že jo… kdo si myslí, že jsme v tom obrovském, nedohledném vesmíru sami, měl by se nad absurdností svého tvrzení zamyslet. S ufy je to složitější – mnohdy to, co lidé považují za ufo, je nějaký zcela normální, jen zvláštně vypadající pozemský jev. Na druhou stranu proč ne – ale proč by se mimozemšťané zabývali lety sem, k jedné z nejzaostalejších civilizací ve vesmíru? Leda z čistého altruizmu, což vlastně taky už dlouhá tisíciletí činí a my jejich návštěvy ignorujeme, popřípadě řešíme až trapně radikálně.

To mišák: když už mě citujete, tak bez hrubek… já napsal ZABÝVALI. Jistě že existuje i spousta zaostalejších civilizací, než je ta naše … jenže my spíš potřebujeme záchranu vzhledem k morálnímu úpadku než technické zaostalosti.

Další odpovědi
grifin

To víš,že existuje! Troufalost by bylo tvrzení,
že naše zemička je jedinná „TA“ pravá! Je
dostatek literatury faktů,na toto téma,zkus
v knihovně!

Misak22

Možná že existují.
quentos:nesouhlasím s tím „proč by se zabívali nejzaostalejší civilizací“ třeba je to naopak,že jsou zaostalejší než mi a proto nejsou schopní cestovat.Každý si je představuje podle filmů"hvězdná brána,muži v černém a jiné" co když to jsou tvorové jako nějaká zvířata,třeba podobně vypadajíví jako mravenečník,le­nechod,to se také může počítat za mimozemštany ne??? :) :) :) to je můj názor.
Doplňuji:
Pardón za hrubku,čeština mi nikdy nešla :).
Tady je otázka jesli existuje mimozemsky život ne jesli potřebujem záchranu,ale souhlasím tu by jsme potřebovali.

anetadela1

Věřím, že existují. Ale nevěřím, že by chodili po naší planetě, jak je to ve filmech. Na to, abych tomu uvěřila, tak bych to musela vidět na vlastní oči. Ovšem jde o to, zda mi to někdo uvěří, jako nevěřím já :)

anonym

Jsem obyčejná, nepříliš vzdělaná ženská. Myslím si, že nějaká forma života jistě ve vesmíru existuje. Pokud by to byla inteligentní civilizace (podle našich měřítek), pak doufám, že se s ní tak honem nesetkáme. Lidstvo ještě není na takové setkání připraveno. Vždyť neumíme žít ani sami se sebou. Jsme netolerantní, rasističtí, xenofobní, chamtiví, vždyť to vidíte kolem sebe, jak zacházíme s každým, kdo se trochu liší. Kdo se liší od toho jak vypadám já sám – Lojza- zázrak přírody a vrchol inteligence.

afro.minerva

Tady na Odpovedi.cz myslím, že určitě. Jestli někde ve vesmíru, těžko říct… 😁