Miroslavst

Existuje mastička?

Existuje ještě mastička a je volně k prodeji? Její složka by měl být arsen. Kdysi jsem dostal prý arsenovou mast (byla žlutá) na bolák. Ona jej jakoby rozleptala až prasknul.
Děkuji všem zdravotnicím zde na odpovědích za odpověď.

Nejlepší odpověď
pekynka

Míro to se omlouvám, to fakt nevím, mrknu do spofáku,ale neslibuju.

Nic jsem nenašla, ale myslím, že žádná farmaceutická firma si nedovolí tento jed a karcinogen do svého preparátu zakomponovat. Způsobuje křeče až zástavu srdce. V nějakém Kameňáku byla krásná scénka s paní lékarnicí a arzenikem „Pane Khon fotka vaší tchýně na vydání arzeniku nestačí“

Další odpovědi
oskar

Žlutá mast se jmenovala HEBRA,jestli to byla arsenová nevím.

anonym

PANE MIROSLAVSTE.JE TO MAST,KTERÁ JE S PŘÍDAVKEM SÍRY A NE ARSENU.OPRAVDU JE DOBRÁ.
DOVÁŽÍ SE SEM Z HOLANDSKA,ALE JMÉNO TÉ FIRMY JSEM JIŽ ZAPOMĚLA.MUSÍTE SE ZEPTAT V LÉKÁRNÉ.
ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI

anonym

porad zlobi bolak za uchem?taze zadny lekar?

Wanny

také jsem o ni slyšela, ale nějak zmizela z trhu já používám na takové věc OK Gel a OK Balzam, pomáhají mi, napiš si na mail Wanny211@email.cz na stránkách koukni na OKG family a napiš mi na mail, poradím.

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz