VampGirl

Existuje kvalitní stránka o akrobatických prvcích?

Dobré odpoledne. Čas od času se snažím naučit nějaký akrobatický cvik (salta, přemety, atd.) a tak bych velice uvítala nějakou stránku, kde by bylo uvedeno, jak při tréninku postupovat a jak se určitý cvik správně naučit. Mohli by jste mi doporučit nějakou takovou stránku, kde by bylo provádění akrobatických kousků popsáno krok za krokem? Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
fcoop

http://vlasti­milkoznar.web­garden.cz/gym­nastika/zaklad­ni-akrobaticke-prvky.html

Třeba se to hodí.