Lukáš Ondriš

Existuje konvertible(za­řízení 2v1) které utáhne novější hry na nějaké lepší detaily?

Odkaz prosím :)

Odpovědi
Bedy

Pokud nemáte hluboko do kapsy, tak se jich najde celá řada. Nicméně stále platí pravidlo, že na hraní her je lepší volbou stolní počítač. Když už kvůli ničemu jinému, tak jenom kvůli tomu požitku z hraní hry na větším monitoru to stojí za to.

Zdroj: https://www.al­za.cz/zarizeni-2-v-1/18855186.htm#f&cst=0­&pg=1&pn=1&par250=250-946&sc=1400

McArthur

Ne, neexistují. Tato zařízení nejsou na hraní her. Dělají se s grafickou kartou Intel, která nové hry na lepší detaily opravdu nezvládá.

Pro hraní her si pořiďte klasický počítač nebo standardní herní notebook s grafickou kartou nVidia nebo AMD vyšších řad.