Sea

Existuje kapesní mahjong?

Mám na mysli něco levného ve stylu Genius heeha, ale se hrou mahjong,prodává se něco takového u nás v Česku a kde bych to mohla sehnat? Díky

Odpovědi
anonym

Tak tuhletu hru zvládá systém Symbian v Nokiích a podobných smart founech. A myslím že tahle hra bude zadarmo, a ke stažení by byla z mobilu přes wap ale teď si asi nevzpomenu tu stránku. Mobilmania to asi není ale dá se snadno vyhledat. Při stahování her přes wap: připojit se přes GPRS. Najít konkrétní stránku, a vytvořit záložku. Přepnout připojení na vytáčené spojení, jít na záložku a stáhnout tu hru. Odpojit. Tak. To byl návod trošku jiný ale ušetří peníze.