Existuje joystick pro zapojení do počítače? A kde ho sehnat?

Na pořítači se mi některé hry hrají opravdu špatně s klavesnicí, kterou mám a tak jsem přemýšlela, jestli existuje nějaký joystick ovladač nebo něco, co by se dal zapojit do počítače a hrálo by se s tím namísto klavesnicí nebo myší?
A jestli by se u toho pak dalo i nastavit, aby joystick nastavení vědělo správné ovládání her, pokud by se například jinak na klávesnici hrálo písmeny W,A,S,D místo šipek a tak.
Pokud něco takového je, kde se o tom dozvědět víc a kde se to dá koupit či objednat?
Doplňuji:
Funna – děkuji, ale prosím, vyrábí pro pc i nějaké ty joysticky, jako jsou například k Playstationu?

Nejlepší odpověď
Funna

joysticky se pořád běžně prodávají..
http://www.al­za.cz/hracky-a-hry/herni-zarizeni/joys­ticky/18849241­.htm
a nastavuje stejně jako se nastavují tlačítka pro hru…
Doplňuji:
netuším, jak vypadá „joystick“ pro PSP…ale to je v odkazu, to je na PC…nejspíš to trochu peleteš pojmy…nechceš náhodou gamepad??
http://www.al­za.cz/hracky-a-hry/herni-zarizeni/game­pady/18849240­.htm

Další odpovědi
huxa

tak joystick nebo gamepad?
Můžeš k PC použít originální gamepad od PS3.

bolak

Nějakou chybou serveru zřejmě moje odpověď zmizela, takže ti ji posílám znovu:

„Kde ho sehnat? No existují takové budovy, říká se jim "krámy“. Moc lidí o nich neví… Jsou situovány ve hojné míře většinou na větších prostranstvích ve městech (hodně domečků u sebe) na náměstích (centrum) a nebo pak v přilehlých ulicích (dlouhé, několik metrů široké pásy asfaltu, uprostřed bývají bílé čáry a na okrajích o několik centimetrů vyšší, avšak užší pásma pro chodce, těm se říká chodníky).

Samotné krámy jsou pak většinou prosklené a je do nich vidět (to proto že sklo je průhledné – zase jedna taková zajímavůstka). Uvnitř krámu se nacházejí v regálech věci, které si zákazník (člověk který touží si z této budovy něco odnést) může koupit za peníze (malé papírové obdélníčky, na kterých je vyobrazena bývalá hlava státu nebo jiná významná osobnost). Krom zboží bývá ještě v krámě minimálně jedna osoba starší 18 let, a té se říká prodavač. Této osobě potom dává zákazník (ten co kupuje) peníze (papírové obdélníčky) výměnou za zboží které si potom odnese domů (místo kde bydlí, většinou bývá nevětrané a od krámu s liší tím, že do něj není zvenčí vidět a chodí chodí se v něm bez bosky nebo v bačkorách).

Co se týče zaměření obchodu který hledáš, tak to ti taky poradím, jedná se o výpočetní techniku. Až to najdeš, tak se ptej prodavače (usměvavá osoba za pultíkem) po tomhle > http://joystic­ky.heureka.cz/ a nebo tomhle > http://gamepa­dy.heureka.cz/

Tady je ještě názorná ukázka, jak může vypadat krám > http://creati­ve.icpraha.cz/o­brazky/126acz­.jpg"