Mr. XYZ

Existuje již lék na svalovou atrofii?

Případně nemáte nějaké informace? Testují se již takové léky a pokud ano, úspěšně? Transplantace, pilulky, cokoliv…

Odpovědi
Vembl

Příčin svalové atrofie může být celá řada, od vrozených vad, přes zánětlivá onemocnění až po porušení převodní funkce nervů. O dostupné léčbě bych vám doporučil poradit se s lékařem. O žádném léku nevím, většinou se atrofie dá zmírnit cvičením. Ale vždy záleží na konkrétní situaci a příčině, proto bych doporučil obrátit se na lékaře, který vám poradí.