Dudu855456

Existuje ještě černá verze RocketDock?

Mohu si stáhnout RocketDock s ještě ČERNÝMI ZÁLOŽKAMI(nap­ř.programy,do­kumenty apod.)?
Kdyby ANO,dejte mi do odpovědi,prosím odkaz na stránku kde jsi to mohu stáhnout…Prosím a za případno pomoc ať je jakákoli moc děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
badisko

mrkni se na jejich strankach ne ?… http://rocket­dock.com/addon­s/skins
ale kdyz otevres Rocketdock tak v nastaveni docku v zalozce styl mas vista a vistablack ..ze stranek ktere jsem ti poslal si jen vyber ikony stahni a vloz co je na tom tak tezkeho ?…nemusis tam mit ty vychozi ikony …