Jantar2

Existuje IQ test pro žáky 6. třídy?

Moji známí mají dítě o kterém si myslí že je „génius“ je žákem 6. třídy. Teď chceme společně s jeho otcem přijít zda je génius nebo ne, a proto hledáme IQ test pro žáky 6. tříd. Pokud možno Online a nejlépe zdarma

Předem Vám děkuji za odpověď…

Nejlepší odpověď
Emefej

Většina rodičů považuje své děti za geniální, časem to přejde. Pokud to myslíš vážně, navštivte s malým géniem dětského psychologa, ten vás kvalifikovaně nasměruje. On-line testy zdarma jsou pouze pro pobavení.

Další odpovědi
anonym

S IQ testováním to není tak jednoduché, jako s bundou – …„pro desetileté dítě – a za tu cenu beru dvě“…
😁
Kontaktuj/te školního psychologa (nebo libovolného jiného) – kvalitní otestování stejně laicky neuděláš/te…
😉
Doplňuji:
Nebo se obrať na Mensu – http://deti.men­sa.cz/index.php?pg=ho­me--detska-mensa , jejich testování kvalitní jsou.

Deri

IQ testů je více, ale kvalitní výsledek na těch online moc nečekejte. Lepší je investovat ty dvě stovky do oficiálního testování pod gescí Mensy ČR. Pokud je opravdu geniální, může se stát členem Mensy (která přijímá lidi s IQ nad 130), z čehož plynou různé výhody v pozdějších letech.
http://www.men­sa.cz/testova­ni-iq/

quest12

Proč si myslí, že jejich dítě je genialni? Co ho zajimá a jak se to projevuje?