uccello

Existuje inzertní server pro řemeslníky, kde bych mohl najít soustružníka?

Potřeboval bych udělat na soustruhu redukci Praktina/Sony A. Pro šikovného soustružníka to nebude problém, ale najít ho…
Doplňuji:
Pro arygnoc: Na zlaté stránky jsem už zapomněl :) Jinak ty strojařské firmy bych asi oželel, právě kvůli ceně. Ta redukce u nás nejde sehnat vůbec a v zahraničí za cca 100 dolarů, což je za kousek vykrouženého kovu trochu moc. (redukci M42 koupíte za 130 Kč) Takže v úvahu připadá nějaká malá dílna nebo domácí výroba.

Nejlepší odpověď
arygnoc

server neviem, ale riešil som to zlatými stránkami (zámečnícká dílna).
inak vám to určite spravia aj v každej strojárenskej fabrike, všetko je to iba o cene (kusová výroba je drahšia).

;-Q

Další odpovědi
ReHu

V okolí určitě nějaký bude. poptej se známých nebo se poohlédni po cedulkách na domech v okolí.
Doporučila bych ti v HK.

dědapetr

Dá se snad tady:https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=hled%C3%A1m+%C5%99­emesln%C3%ADka+(sou­stru%C5%BEn%C3%AD­ka)

MacinaN

Ahoj. Ano, takový server existuje. Já používám třeba tento katalog řemeslníků: http://www.trhpop­tavek.cz/ Myslím, že tam si určitě nějakého vybereš. Já tam zrovna před pár měsíci našla jednoho řemeslníka na opravu odpadu v kuchyni. :)