Marc

Existuje i u nás vykupování zabaveného zboží? Z exekucí, atd..

Vím jak to funguje v USA. Ale nevím jak to přesně funguje v ČR.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Podle zákona musí exekutoři dražbu zveřejnit.
Oficiální dražební portál zde:
http://www.por­taldrazeb.cz/

Další odpovědi
kikinka2210

v čr je to podle mě takto lidé to vezmou jako exekuci a pak prodají do nějakých bazarů.Je to v bazarech ukradnou a prodají to

hanulka11

U nás bývá na vývěsce kdy a kde bude dražba zabavených věcí exekutorem .

led

pokiaľ sa fyzicky nelikviduje, býva predávaný na akciách (väčšinou vo veľkých mestách).

PS. v Bratislave takýto tovar býva predávaný priemerne 2× ročne. Zabudnuté veci z vlakov dražia v Trnave. V ČR neviem kde, ale tento princip tiež funguje. Informácie dajú na železnici a colníci.