Existuje grafická karta do USB, HDMI nebo VGA ?

Mám notebook, kde mám spoustu her, ale polovina mi nejde kvůli grafice. Proto by mně zajímalo, jestli se nedá někde sehnat grafika, kterou bych zapojil buď do HDMI nebo VGA, či USB. Mám Windows 7.

Nejlepší odpověď
anonym

to skutečně nelze. Grafika vyžaduje opravdu super rychlou sběrnici pro komunikaci s operační pamětí a procesorem (pciex, agp, ..). USB by nestihalo, a hdmi je zcela mimo dění 3d akcelerace. Po něm už se opravdu přenáší pouze finální video audio data.

Další odpovědi
Michal Kole

Něco přeci jen existuje http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=72794