Válek Petr

Existuje firma, která rozváží snídaně?

Nemyslím jen ty drahé, ale např. kdybych si objednal 20 ks palačinek + džem či 10 toastů apod., aby se z toho najedla celá čtyřčlenná rodina? Nevíte, zabývá se někdo touto činností v ČR, nebo jsem jediný, kdo by tuto službu uvítal? : )

Nejlepší odpověď
brillant

Neměl/a bych zájem

Další odpovědi
chachar1922

Neměl/a bych zájem

Dneska si usnadňujeme život hodně věcmi a udělat si snídani by jsme snad zvládat měli a pokud není čas, tak se ji po cestě aspoň zajít koupit.
Ale aby mi to někdo vozil domů, to bych asi nechtěla být až tak rozežraná.

Nechápavé

Neměl/a bych zájem

anonym

Neměl/a bych zájem

Děláš průzkum trhu?

otto.valek

Měl/a bych zájem

Bratránku, máš zajímavé potřeby ;)

ReHu

Měl/a bych zájem

O samotných snídaních nevím. Pouze o celodenních setech, kde je snídaně součást balíčku.
Že by to ještě žádného podnikavce nenapadlo?
Možná to není s tím rozvozem až takový job, jak se to jeví.

AAmila

Měl/a bych zájem

anonym

Neměl/a bych zájem

ani zadarmo. stačí mi zkušenost s obědy, ale bohužel to jinak nejde, zákon hovoří jasně, i když je výsledek opačný (hygiena)

GM

Neměl/a bych zájem

Lamalam

Na co se to vlastně ptáš? V nadpisu tě zajímá, zda taková forma existuje, ale v anketě se ptáš, zda máme zájem.