Jestřábice

Existuje elektronický program na opravu textu pravopisných chyb?

Existuje elektronický nějaký program s českým návodem co opraví pravopisné chyby nebo špatně česky napsaný text? a To hlavně v IE nebo opeře.

Nejlepší odpověď
dědapetr

podívat se do doplňků,firefox to má.

Další odpovědi
blesk26

Opera to umí sama od sebe. Stačí si kliknout pravým myšítkem do nějakého textového pole a zaškrtnout „Kontrolovat pravopis“. V tuto chvíli to bude asi defaultně kontrolovat angličtinu, proto je potřeba opět kliknout pravým tlačítkem do textového pole, přejet na slovníky a tam buďto vybrat český, pokud tam je, jinak doinstalovat a vybrat … funguje opravdu výborně.