PořádSmutná

Existuje dobré a špatné gymnázium, nebo jsou všechna na podobné úrovni?

A jak se to pozná?

  • Pro Ostraváky ještě doplňující otázka:

Je, co se kvality týče, rozdíl mezi těmito gymnázii?

  • Matiční
  • Hladnov
  • Havlovka
  • Tigrid
  • Wichterle

Díky moc za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Tak jako všude platí, že jsou dobré školy , ale i horší, neřekla bych vyloženě špatné.
Možná je rozdíl mezi hodnocením jednotlivých předmětů.

Vkládám odkaz od Cermatu na celostátní výsledky maturitních zkoušek podle jednotlivých škol za r. 2016. Vyhledejte si jednotlivá gymázia a zjistěte si úspěšnost jejich žáků u maturity.

Vlevo vyplníte tabulky, rozkliknete a vyskočí vám úspěšnost školy. Dívala jsem se na jedno gymnázium, které skončilo na 182. místě.

https://vysled­ky.cermat.cz/da­ta/Default.as­px

Další odpovědi
Drap

Ano, existují gymnázia výborná, ale i méně dobrá.