Zlatý

Existuje dárcovství orgánů, kde dárce jednu a tutéž věc může darovat stále dokola?

..a proč se dnes dárcovství často rozumí za peníze či jiné protislužby (a nejen u orgánů)?
Doplňuji:
Funna: no ne, já myslel něco jako je kupř. prostituce ..kdy dárkyně daruje nějakej orgán (řekněme za cirka 1600kč) na časově omezenou dobu ..napadá vás podobnej dárce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

orgánů? orgánů asi těžko...ty ti jaksi nedorostou...(možná by šel víckrát jaterní štěp...játra umí dorůstat, ale moc tomu nevěřím)...takže darovat můžeš vícekrát jen kostní dřeň, krev a sperma...a nevím, kdo tomu tak rozumí (za peníze), já ne...chceš vydělat na svém těle?...v tom případě doporučuji to sperma .-)
Doplňuji:
plně nechápu tvé doplnění..."prostitutka" na orgány na určitou dobu nepotřebuje ledviny, tak ji je "napíchnou" a provedou "zákazníkovi" dialízu přes její ledviny?...a nebo srdce?...tak na hodinku, dvě ho odstavíme...docela hodně přitažené za vlasy, nemyslíš?...a jen 1600 Kč? tak leda za minutu...

Luxx...oprava: "kdybys" byl žena...(žádné "kdyby jsi")...zajímavé, že ve druhé větě nemáš "mohl by jsi", ale správné "mohl bys" .-))

Další odpovědi:

Bronzový

kdyby jsi byl žena, můžeš darovat vajíčka
Doplňuji:
oprava: kdyby jsi byl žena, mohl bys darovat vajíčka :)

mám pocit že máš trochu problém se slovem "darovat" -- "dárkyně daruje na omezenou dobu" ?
Doplňuji:
EDIT // "dárkyně daruje za peníze na omezenou dobu" -- to je fakt síla :)

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

kalfendos: no právě

Bronzový

Luxx

Funna... díky za připomínku ;)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.