Hamon

Existuje dále specifikovaná databáze měst pro web? Pokud ano, napište mi, prosím, název/web :)

Mám v lokální DB (MS SQL) tabulku, kde jedním ze sloupců je město. Potřebuju z této tabulky vybrat záznamy, kde město je maximálně X km od uživatelem zadaného města (jestli vzdušnou čarou nebo po cestách, na tom už nezáleží).
Musí jít o lokální kopii, nemůžu využít nějakých webservices…
Doplňuji:
Ještě lépe vzdálenost od GPS souřadnic.

Odpovědi
magorvkleci

databázi neznám, ale k doplnění: já to dělám přepočtem souřadnic podle vzorce
www.aldebaran­.cz/~brichnac/sko­la/ortodroma.pdf