crissi

Existuje Čupakabra?

Viděl jsem to na akta x.
Doplňuji:
Věřit, nevěřit. To se těžko rozhoduje. Doufám že ne, protože b mohli přeběhnout sem do česka. ☹

Nejlepší odpověď
beer

Podle mne neexistuje, je to stejné jako Yetti, příšera v Loch Ness, ap.
Vědci se snaží dokázat přítomnost těchto tvorů, zatím ale zjistili pouze neexistenci.

Další odpovědi
badisko

ne neverim ze .existuje ..jinak to je i na wiki …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Čupakabra

mojitek

beer : nikdo ještě nedokázal " neexistenci" těchto tvorů,tak proč mateš veřejnost???

Drap

Někteří věří že ano. Doposud však nebyla existence podobného zvířete nikým dokázána. Tak záleží jen na tobě, zda budeš věřit v její existenci nebo ne, stejně jako dalším fantaziím z pořadu Akta x

ivzez

@Mojitek: Beer nikoho nemate. Dokázat lze pouze existenci,
neexistenci ne. Dokazovat musí ti, kdo prosazují existenci.