Galax

Existuje čtečka zdarma na QR kódy která by fungovala „offline“ tedy bez internetu (ne tedy od seznamu…)

Odpovědi
GangstaHelper

Ano, existuje. Záleží ale na typu telefonu – tedy platformě.

Já mám dobré zkušenosti s Kaywa reader na symbianu. Ale podporuje i JAWA a dalši platformy. Čtečka navíc podporuje i BAR kódy.

http://reader­.kaywa.com/

Je třeba se zaregistrovat. I když to na první pohled nevypadá, na stránce JE možnost stáhnout čtečku do počítače (ne tedy jen přes internet v mobilu).