Lizart

Existuje CHS zakrslých králíku krátkosrstých?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli vůbec existuje CHS zakrslých králíku krátkosrstých? Ať hledám, jak hledám, na internetu vždy najdu dlouhosrsté, nebo krátkorsté, ale s ušima dolu (myslím, že se to nazývá Beran). Hledám CHS s krátkosrstýma zakrslátkama, které mají uši nahoru. Pomůžete mi s hledáním, prosím? Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Děkuji za okazy. Koukla jsem se i na klub ZK a zalíbilo se mi plemeno Zakrslý strakáč ( http://zakrsly­kralik.unas.cz/ ). Nevíte, zda existuje CHS tohoto plemene…?

Nejlepší odpověď
beer

Existuje, viz níže
http://www.go­ogle.cz/search?q=kr%C3%A­1l%C3%ADk&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=G9IsUMyb­MarP4QTR9oDwCw#hl=cs&gs­_nf=1&pq=zakrsl%C3%BD%2­0kr%C3%A1l%C3%AD­k%20kr%C3%A1tkos­rst%C3%BD%20chov­n%C3%A1%20sta­nice&cp=22&gs_­id=42&xhr=t&q=chov­n%C3%A1+stani­ce+kr%C3%A1l%C3%AD­k%C5%AF&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&oq=chov­n%C3%A1+stani­ce+kr%C3%A1l%C3%AD­k%C5%AF&gs_l=&pbx=1&bav=­on.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=4d18a3dab­c31139c&biw=1016&bih=631
Doplňuji:
Cosi taky zde
http://www.go­ogle.cz/search?q=kr%C3%A­1l%C3%ADk&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=G9IsUMyb­MarP4QTR9oDwCw#hl=cs&gs­_nf=1&pq=chov­n%C3%A1%20sta­nice%20kr%C3%A­1l%C3%ADk%C5%AF&cp=2­1&gs_id=l&xhr=t&q=chov­n%C3%A1+stani­ce+zakrsl%C3%BDch­+kr%C3%A1l%C3%AD­k%C5%AF&pf=p&rls=com­.microsoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&sclient=psy-ab&oq=chovn%C3%A1+sta­nice+zakrslkr%C3%A1­l%C3%ADk%C5%AF&gs_l­=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&fp=6e63535­b96af4e0f&biw=1016&bih=6­31