zjentek

Existuje českej web, něco jako Kickstarter, kde bych se moh pokusit vybrat finance na svůj novej českej projekt?

… chtěl bych vyrábět tzv. PivOlačky, což by byly extratermopotahy na lahváče, v kterých by se teplota nachlazenýho piva stabilně držela na svejch stanovenejch °C po dobu min. 45 min i v extrémních vedrech, jakými jsme právě prošli, což klasickýmu českýmu pivaři by k luxusní konzumaci stačilo, a je někde nějakej podobnej web, kde bych udělal průzkum, jakej by byl o takovej projekt zájem?

Nejlepší odpověď
gecco

Klidně zkus i kickstarter, ale české jsou třeba

Další odpovědi
Klaproth

Termopotahy na flašky se prodávají už hodně dlouho. S tím asi díru do světa neuděláš.

Emefej

Myslíš něco takového http://old.ra­deva.cz/termo­obal-05-pivo-p-5097.html ?
Tak to už někdo vymyslel před tebou.

majkl133

startovac.cz je asi nejznámější