Existuje bůh?

Nejlepší odpověď
tuCZek

jistě že existuji :)

Další odpovědi
anonym

Určitě existuje.Tady je důkaz: Jednou jsem přišel v podroušeném stavu a žena mi povídá"pane Bože",ty zase vypadáš!

Mousinek

jO ale většinou je na dovolené

Slepičák

Ne,protože lidé si kdysi divné výjevy (např blesk,oheň atd.)nemohli vysvětlit,takže si říkali,že zato může nějaký fousatý pán,ale kdyby byl bůh,proč zrovna člověk ?

Garlon

Existuje pro toho, kdo v něho věří.

hanulka11

jak pro koho.....pro mě NE

Lenny998

Tak na tuhle otázku jen tak někdo neodpoví každo pádně jsou věci který se jen tak náhodou ůplně nestanou .....

venkovan

Nebudu ti to vyvracet, ale nedávno jsem viděl dokument o válce v Indočíně v letech 1944 a tam ti vojáci co přežili ty šílené hrůzy (sebevražebný útok tisíce japonských vojáků proti několika stovkám spojenců) se ptali kde byl.
V podstatě – každý v něco věříme co nám pomáhá překonat nepříznivé chvíle.

ekamel

Existuje. A tomu, kdo ho hledá, se dá poznat.

Zdroj: www.jesus.sk

poa.li

Záleží na tom, co bychom tak chtěli nazývat…

filva

Já si myslím že neexistuje.Ale věřím že se lidi po smrti mění ve zvířatata.

K zamyšlení

Bůh existuje a kdo chce, ten Ho nalezne. Otázkou je, jestli chceš, aby existoval, protože většina lidí si Jeho existenci nepřeje. Proto tolik hloupých odpovědí.

http://www.kza­mysleni.estran­ky.cz/