Tlaky

Existuje audio kabel na propojení av receiveru/výstup jack 3.5/ do subwooferu/vstup dvojlinka/?

Nejlepší odpověď
Hlada

Otázka je nejasná. Kde je zesilovač? Jestli je v rádiu, tak nemůže být spojení s reproduktorem přes jack, jestli je v reprobedně, tak nemůže být signál vedený dvoulinkou, ale na vstupu musí být nějaký konektor (CINCH, jack, DIN). Bez upřesnění se nedá odpovědět.

Další odpovědi
Jikra

Zkus tenhle ty joudo.

Zdroj: http://audio-video-kabely.heureka­.cz/kabel-3-5mm-2x-cinch-1-5m/

lexx

Libovolnou kabeláž si vyrábím na míru a sám. Stači trafopáječka a trochu šikovnosti.