zzzlatokopka

Existuje aplikace pro android, která mi z mobilu udělá kameru do auta?

Jde mi především o časovou smyčku, abych nenatáčela hodiny v kuse, ale např. zůstalo v telefonu jen posledních deset minut.

Snad jsem se vyjádřila dobře:-) Moc tomu nerozumím, ale ukradli mi z auta kameru, tak jsem si řekla, že než kupovat novou, tak bych k tomu raději použila mobil.

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Agneta

Raději kup lacinou kameru(a vyndavej ji), než zapomenout v autě mobil:DDD

Další odpovědi
Funna

je jich spousta..stačí jen použítt goole a hledat…
jeden z nich n´je třeba tenhle https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.hovans.autogu­ard&hl=cs

(O_o)

Ano existuje, dej do vyhledavace do GP kamera do auta jsou tam alespon dve s hodnocenim 4.2 tak si vyber

zzzlatokopka

Já ji nezapoměla, já ji tam nechávala pořád, se divím, že ji šlohli až teď:-DDD Už tak toho sebou tahám dost, ještě tak tahat kameru:-(((