fira

Exekutor a dluh.

Má exekutor povinnost oznámit dlužníkovy že má již dluh zaplacen?Známemu byla exekuována mzda a účtárna již o tom byla vyrozuměna.Dluž­ník ne.

Nejlepší odpověď
colombo3

Mzdovka, vyrozuměním, zastaví-nestrhává již nic,zašle příslušnému soudu, který zašle vyrozumění o zastavení.Chvíli to trvá.Kontrolovat výplatní pásky a na mzdovce se zeptat,zda již oni vyrozuměli soud o zaplacení.