jandule

exekucni prikaz

mame ex prikaz k prodeji nemovitosti,jsme bezradni poradte na jakou f se obradit na oddluzeni ,splatky exekutorovi by byly na dlouho a nic by neresily ,a jak dlouho muze trvat nez dojde k drazbe prosim poradte
Doplňuji:
Castka je kol 320000 splacet by se dalo tak 5000

Nejlepší odpověď
anonym

Je to s podivem, ale s exekutory se dá většinou jednat. Zavolejte do exekutorské kanceláře a domluvte se na možnostech, které Vám bude exekutor ochoten tolerovat. Jen nečekejte, až se něco stane. To už by bylo pozdě. Řešte situaci hned.
Doplňuji:
Uvědomte si, že každé „oddlužení“ pro Vás znamená další zadlužení. To není nejlepší řešení. Radím Vám skutečně kontaktovat exekutora, vyjasnit si Vaše možnosti a jeho představy a konečně s tím začít něco dělat.
Vaše oddlužení by pravděpodobně znamenalo spolu se současným dluhem úhrnou částku kolem půl milionu. Zvažte své možnosti a svoje kroky velmi zodpovědně.

Další odpovědi
Drap

Nedá se takto určit firma. Je to závilslé na výši dluhu a možnosti splácet.

Mapel

Oddlužovací firmu NE ! Je to krok do pekla. Domluvit se s exekutorem na splátkách. Pokud budete plnit splátky, tak jste z toho venku. Nezáleží na čase. 5 let není tak moc, někteří splácejí doživotně.