exekuce na duchod

dobry den v prosinci jsem vam psala kdy me budete strhavat od manzela byv.exekuci a dostala jsem odpoved az v breznu stim ze v dubnu.duchod uz bral 2.4.2010 a v rosudku je do 20.dne ze to mam mit a exekuce je narizena uz od rijna minuleho roku a ja porad nemam nic od vas a kdyz k vam clovek vola tak se nedovola neboli tam vola¨m kazdy den narodil se 28.5.1980 v ceske lipe a ja 31.10.1982 prosim vas odpovite me uz nekdo nebo si mam jit stezovat u nekoho vis? dekuji za odpoved zitkova michaela palackeho 128 horice 50801

Nejlepší odpověď
kropitko

Koukněte na diskuzi

Další odpovědi
standa

Znáte přísloví „Brečíte sice dobře, ale na cizím hrobě“ ? 🙂

ReHu

Co od nás potřebujete, anonymko – alias zitkova michaelo, .......

kropitko

Přesně nechápu o co tu jde,zřejmě jste nepochopila,jak tyto stránky fungujou. Co přesně potřebujete???